Řidičský průkaz skupiny  A - motocykly

                                                                                            DOČASNĚ POZASRAVENO

       Podmínky pro udělení oprávnění  :

Řidičský průkaz skupiny AM

cena : 

Řidičský průkaz skupiny AM opravňuje k řízení malého motocyklu nebo mopedu s maximální konstrukční rychlostí do 45 km/h s maximálním  obsahem 50 cm3 a výkonem 40 kW. Minimální věk držitele 15.let (žák musí dovršit věku nejpozději v průběhu výcviku)

 

Řidičský průkaz skupiny A1

cena : 

Řidičský průkaz skupiny A1 opravňuje k řízení "lehkého motocyklu"  do 125 cm3 ,výkonu do 11kW. Nebo čtyřkolka s maximálním  výkonem do 15 kW. Minimální věk držitele 16. let (žák musí dovršit věku nejpozději v průběhu výcviku)

 

Řidičský průkaz skupiny A2

cena : 

Řidičský průkaz skupiny A2 opravňuje k  řízení „ motocyklu"  o  výkonu do 35 kW.  Minimální věk držitele řidičského oprávnění 18. let (žák musí dovršit věku nejpozději v průběhu výcviku)

  

Řidičský průkaz skupiny An

cena : 

Řidičský průkaz skupiny An opravňuje k  řízení „ motocyklu"  o  výkonu  nad 35 kW. Bez omezení, Minimální věk držitele řidičského oprávnění 24. let (žák musí dovršit věku nejpozději v průběhu výcviku) nebo  věk 21 let, pokud je řidičské oprávnění omezeno jen na tříkolová motorová vozidla, věk 20 let, pokud je osoba nejméně 2 roky držitelem řidičského oprávnění. pro sk. A2

 

Obsah výuky a výcviku

        Teorie - konzultace

       Praktický výcvik

 

Přihláška ke stažení